CK Large Lustre Dust Spray Pump
SKU: CK-2346BRAND: CK Products
This handy pump dispenser allows you to quickly and evenly apply various dusts
The pumps will even work with Disco Glitter!
Hold the pump close for concentrated coverage and farther away for a light dusting.
Also available in a smaller size pump.
(CK-2346)
| SKU | CK-2346 |
| Brand | CK Products |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000040000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LTD0004
Loyal Digital Waterproof Thermometer
$13.90
SKU: LO-LTC1002
Loyal Candy and Deep Fry Thermometer
$7.70
SKU: SP-NESTJUG
Jug with Nesting Measuring Cups and Funnel
$17.95
SKU: LO-LS5220
Loyal Silicone Spatula/Scraper 22cm
$5.60
SKU: EA-SBRUSH2
Sponge Brush - 2 pack
$3.85
SKU: CK-2349
CK Small Lustre Dust Spray Pump
$5.95
SKU: LO-LS5280
Loyal Silicone Spoon Spatula 28cm
$9.90
SKU: LP0355RP
Loyal Rolling Pin with Guides 35cm
$22.50