LES Fruits 50% Raspberry 2kg Pouch
SKU: IN418283BRAND: Bakels
Special Order - ETA 2-3 Days
Bakels
SIZE:
2kg Pouch
INGREDIENTS:
(IN418283)
| SKU | IN418283 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.036750000m3 |
| Unit Of Measure | Tub |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IC8005
Glucose (350g)
$7.38
SKU: IN442003
Bakels Raspberry Apito Paste 1kg *Special Order
$54.85
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45
SKU: SOLITE15
Solite Vegetable Creaming Shortening 15kg
$110.00
SKU: BG-SCTITAN01
Sugar Crafty Titanium Dioxide White 100g
$11.95
SKU: IN431003
Bakels Lemon Apito Paste 1kg *Special Order
$45.00
SKU: IN336606
Bakels Continental Custard Mix 12.5kg *Special Ord
$155.00
SKU: IC8009
Rose Spirit (50 ml)
$5.45