Insert for CCBOX12 - 24 Holes 40mm (ea)
SKU: INBX12-24-40BRAND: Statewide Food Distributors
Suits SFD Cupcake Box CCBOX12 - 355 x 255 x 100 mm
40 mm Holes suit size #360 Patty Pans
Insert for 24 Mini Cupcakes (24 x 40mm Holes)
350GSM White Milkboard with finger slots
Carton of 80
(INBX12-24-40)
| SKU | INBX12-24-40 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0375kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.007m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.000890000m3 |
| Unit Of Measure | ctn |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PC-750BLUE
Patty Pan Confeta 750 Blue (500)
$24.10
SKU: PC-340CHOC
Patty Pan Confeta 340 Chocolate (1000)
$17.90
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45
SKU: CBC3-SR10
3mm Cake Board Std 10" Round Silver (50)
$30.00
SKU: CB4-SR06
4mm MDF Board Silver Round 06"
$1.55
SKU: PC-750WHT
Patty Pan Confeta 750 White (500)
$23.40
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
More From This Category
SKU: CCBOX6PP-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL PINK Select Insert (ea)
From $1.40
SKU: INBX12-12-60
Insert for CCBOX12 -12 Hole Std 60mm (ea)
SKU: CCBOX2
2 Hole Cupcake Box 170x80x80mm Std WHITE
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90