CK Small Lustre Dust Spray Pump
SKU: CK-2349BRAND: CK Products
This handy pump dispenser allows you to quickly and evenly apply various dusts
The pumps will even work with Disco Glitter!
Hold the pump close for concentrated coverage and farther away for a light dusting.
Also available in a larger size pump.
(CK-2349)
| SKU | CK-2349 |
| Brand | CK Products |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000010000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LP0341RP
Loyal Rolling Pin with Guides 23cm
$9.95
SKU: EA-10HOLEP
Paint Palette 10 Hole - Sweet Sticks
$3.80
SKU: LO-SB200192
Syrup Soaking Bottle 1 litre - Scneider
$21.95
SKU: LP0139RP
Loyal Rolling Pin with Guides 50cm
$28.95
SKU: LP53500
Loyal Cake Saw Leveller Stainless Steel Heavy Duty
$385.00
SKU: CCSCCFCL-HO5P
Cake Craft Handheld Steamer Pink
$40.85
SKU: LO-LP45635
Loyal 140mm Cream Horn Mould Stainless Steel
$2.50
SKU: EA-SBRUSH2
Sponge Brush - 2 pack
$3.85