CK Jimmies Lavender NPHO 6LB Bulk
SKU: CK-78-250L1BRAND: CK Products
Use Jimmies to decorate your cakes, cupcakes, cookies, other baked goods and ice cream.
Note: This product is prepared and packaged using machines that may come in contact with Wheat/Gluten, Eggs, Dairy or Dairy Products, Soy, and Tree Nuts.
Store in a cool, dry area.
Made in USA.
Certified Kosher
(CK-78-250L1)
| SKU | CK-78-250L1 |
| Brand | CK Products |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000050000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED7040
Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
$30.00
SKU: BBB02412
Baby Carriage Blue (10pce)
$4.45
SKU: ED9030P
Mini Fruits PEARS 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: CC-EF009
Crystal Candy FROSTED FERN Edible Flakes 6g
$6.95
SKU: EI-FLEXGOLD
GOLD Shimmer Edible Fabric (12) - Best Before 08/1
$59.00
SKU: CWW00912C
Cupcake Case Wedding Words Carton 600pc
$19.00
SKU: ED3114
Rose Whirl Baby Yellow 1.3cm (Box 150)
$28.30
SKU: CA1021
Candle - Clone Wars (Ea)
$2.50