CK Jimmies Pearl Silver 16oz
SKU: CK-78260SIBRAND: CK Products
Use Jimmies to decorate your cakes, cupcakes, cookies, other baked goods and ice cream
Net Weight: 16oz
Store in a cool, dry area.
Made in USA.
Certified Kosher
PHO-free
(CK-78260SI)
| SKU | CK-78260SI |
| Barcode # | 9341625002644 |
| Brand | CK Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000050000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: BF-BANCRUMB
Banana Crumble by Berry Fresh 60g
$16.95
More From This Category
SKU: BCR01612H
Mini Baking Case Rectangular - Hangsell 25 Pack
$6.95
SKU: CCG01312C
Cupcake Case Girls Design Carton 600pc
$19.00
SKU: BBP02312
Baby Carriage Pink (10pce)
$4.45
SKU: CRD0111C
Cupcake Case Red Damask Carton 600pc
$19.00
SKU: CA1009
Candle - Barbie FLAT (Ea)
$2.50
SKU: ED3114
Rose Whirl Baby Yellow 1.3cm (Box 150)
$28.30
SKU: CCB01212C
Cupcake Case Boys Design Carton 600pc
$19.00
SKU: ED7040
Flower Daisy Swirl 25mm Pink (Box 180)
$30.00