Stencil Paris London New York Skyline
SKU: HA9270BRAND: Designer Stencils
City chic with a skyline set! Each pattern fits within a 3.5" circle. Made from durable, 10 mm food-grade plastic.
(HA9270)
| SKU | HA9270 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-RAINPLK
Rainbow Polka Stencil
$8.55
SKU: HA9120
Stencil Mini Silk Paisley Cupcake Set
$7.03
SKU: HA1090
Stencil Hibiscus ROUND Top 8 inch
$10.08
SKU: HA8060
Stencil Fleur De Lis Side Tier 2
$8.71
SKU: CC-MS019
Champagne Mesh Stencil
$35.00
SKU: EA-ST-GEOSPIN
Geo Spinner Stencil
$8.55
SKU: HA8140
Stencil Checkerboard Cake Side
$14.95
SKU: HA9130
Stencil Fleur de Lis Icon Set
$6.14