10x10x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: PA10x120BRAND: Statewide Food Distributors
No Assembly Required - No Tabs to insert
Simply twist folded box upright and fold edges. Box is now ready to use!
(PA10x120)
| SKU | PA10x120 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.001352000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-WR12
4mm MDF Board White Round 12"
$3.15
SKU: CCBOX6-P
6 Hole Cupcake Box WHITE Select Insert (ea)
From $0.90
SKU: SFD-CBT12
Cake Box 12x12x12" Top Window
SKU: SFD-CBX10106
Cake Box 10x10x6" with Top Window
More From This Category
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: SFD-663
6x6x3" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$32.85
SKU: SFD-774
7x7x4" Cake Box Whiteboard 400um (100)
$45.90
SKU: CON-12X12X4-500
12x12x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$122.00
SKU: PA13x150
13x13x5.5" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: PA4112
Confeta 12x12x6" Cake Box 600um White Milkboard (5
$95.50