11x11x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: PA11x120BRAND: Statewide Food Distributors
No Assembly Required - No Tabs to insert
Simply twist folded box upright and fold edges. Box is now ready to use!
(PA11x120)
| SKU | PA11x120 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.001352000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: SCC978951
White Bento 8 Hole Cupcake Box
$4.50
More From This Category
SKU: CON-13X13X4-600
13x13x4" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$98.50
SKU: CON-6X6X3-500
6x6x3" Cake Box PE Milkboard (100)
$50.25
SKU: CON-14X14X6-600
14x14x6" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$115.00
SKU: CON-7X7X4-500
7x7x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$66.00
SKU: CON-15X15X4-600
Confeta 15x15x4" Cake Box 600um (50)
$128.75
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45