16x16x6" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
SKU: CON-16X16X6-600BRAND: Confeta
Confeta Quality Cake Box with separate lid
Milkboard - White inside/outside
Supplied flatpacked
(CON-16X16X6-600)
| SKU | CON-16X16X6-600 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.750m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Shipping Cubic | 0.045000000m3 |
| Unit Of Measure | Pk50 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CON-6X6X3-500
6x6x3" Cake Box PE Milkboard (100)
$50.25
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: PA4112
Confeta 12x12x6" Cake Box 600um White Milkboard (5
$95.50
SKU: CON-13X13X4-600
13x13x4" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$98.50
SKU: PA10x120
10x10x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: SFD-884
8x8x4" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$45.00