8x8x4" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
SKU: SFD-884BRAND: Statewide Food Distributors
BUDGET Quality Cake Box with integrated lid
Coated Whiteboard
White inside and outside 400um Thickness
Supplied flatpacked in Packs of 100
(SFD-884)
| SKU | SFD-884 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.710m |
| Shipping Cubic | 0.014555000m3 |
| Unit Of Measure | Pk100 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
More From This Category
SKU: CON-16X16X6-600
16x16x6" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$194.85
SKU: CON-12X12X4-500
12x12x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$122.00
SKU: CON-10X10X1.5-600
10x10x1.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$65.00
SKU: PA10x120
10x10x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: SFD-664
6x6x4" Cake Box Whiteboard 400um (100)
$37.50
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00