6x6x3" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
SKU: SFD-663BRAND: Statewide Food Distributors
BUDGET Quality Cake Box with integrated lid
Coated Whiteboard
White inside and outside 400um Thickness
Supplied flatpacked in Packs of 100
(SFD-663)
| SKU | SFD-663 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.540m |
| Shipping Cubic | 0.008370000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: SFD-774
7x7x4" Cake Box Whiteboard 400um (100)
$45.90
SKU: CON-12X12X4-500
12x12x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$122.00
SKU: PA13x150
13x13x5.5" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: PA4112
Confeta 12x12x6" Cake Box 600um White Milkboard (5
$95.50
SKU: CON-13X13X4-600
13x13x4" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$98.50