7x7x4" Cake Box PE Milkboard (100)
SKU: CON-7X7X4-500BRAND: Confeta
Confeta Quality Cake Box with integrated lid
Milkboard - White inside/outside
Supplied flatpacked
(CON-7X7X4-500)
| SKU | CON-7X7X4-500 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 8.2000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.670m |
| Shipping Cubic | 0.012730000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
You May Also Like
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
More From This Category
SKU: CON-8X8X5-500
Cake Box 8x8x5in 500um PE Milkboard (100)
$89.90
SKU: LO-CBX408
Cake Box 8x8x4" Milkboard
SKU: CON-6X6X4-500
6x6x4" Cake Box PE Milkboard 500um (100)
$57.10
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: CON-10X10X5-500
10x10x5" Cake Box PE Milkboard (50 pack)
$58.00
SKU: SFD-884
8x8x4" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$45.00
SKU: B154-500UM-WA
PE Milkboard WA Style 15x15x4" Cake Box (50)
$92.00