18x18x5" Cake Box 600um White Milkboard (25)
SKU: PA4157BRAND: Confeta
Quality Cake Box with separate lid
Milkboard - White inside/outside
Supplied flatpacked in packs of 25
(PA4157)
| SKU | PA4157 |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 18.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Shipping Cubic | 0.057600000m3 |
| Unit Of Measure | Pk25 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
More From This Category
SKU: CON-14X14X6-600
14x14x6" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$115.00
SKU: SFD-884
8x8x4" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$45.00
SKU: CON-10X10X2.5-600
10x10x2.5" Slice Box 600um PE Milkboard (100)
$115.00
SKU: PA15x150
15x15x6" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45
SKU: CON-7X7X4-500
7x7x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$66.00