Cake Box 10x10x4" Milkboard
SKU: LO-CBX410BRAND: Loyal Bakeware
Sold as Cartons of 25 Only
10x10x4" Cake Box - Loyal
Transport your cakes safely in these sturdy durable 4 inch high Cake Boxes.
- 1 piece box
- High quality milk board
- Flat packed, easy to assemble
- Use a 10 inch/25 cm base cake board or smaller
- Sold in quantity of 25 boxes
(LO-CBX410)
| SKU | LO-CBX410 |
| Barcode # | 9341671003664 |
| Brand | Loyal Bakeware |
| Shipping Weight | 0.0620kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.000172000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC3-SS12
3mm Cake Board Std 12" Square Silver (50)
$40.00
SKU: PA10x120
10x10x4.75" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: CCBOX6-P
6 Hole Cupcake Box WHITE Select Insert (ea)
From $0.90
SKU: SFD-CBT12
Cake Box 12x12x12" Top Window
More From This Category
SKU: CON-12X12X4-500
12x12x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$122.00
SKU: CON-6X6X3-500
6x6x3" Cake Box PE Milkboard (100)
$50.25
SKU: CON-13X13X4-600
13x13x4" Cake Box 600um PE Milkboard (50)
$98.50
SKU: PA13x150
13x13x5.5" Cake Box Flip Up Milkboard (ea)
SKU: SFD-664
6x6x4" Cake Box Whiteboard 400um (100)
$37.50
SKU: CON-9X9X5-500
9x9x5" Cake Box 500um PE Milkboard (100)
$108.65
SKU: CON-10X10X4-500
10x10x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$89.45
SKU: PA4157
18x18x5" Cake Box 600um White Milkboard (25)
$80.95CLICK for Bulk Pricing