Sweetapolita PARTY IN THE USA 165g
SKU: SP-PARTYUSABRAND: Sweetapolita Sprinkles + Stuff
Twinkle Sprinkle Medley
PARTY IN THE USA Sprinkle Medley is a patriotic sprinkle mix made with some of the most festive sprinkles in the universe
Premium, Canadian-made crunchy red, white and blue jimmies, confetti stars, candy beads, candy coated chocolate balls and more.
All of the sprinkles in this mix are candy-sweet and yummy on their own. This sprinkle mix is the perfect way to make any cake, cupcake, cookie, ice cream sandwich or pretty much anything party-ready. This medley is a patriotic party in a bottle.
Dietary:
GLUTEN-FREE
KOSHER CERTIFIED
VEGETARIAN
CONTAINS SOY + MILK.
(SP-PARTYUSA)
| SKU | SP-PARTYUSA |
| Brand | Sweetapolita Sprinkles + Stuff |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000392000m3 |
| Unit Of Measure | Jar |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: 09OT616
MEDLEY SPRINKLES - PINK 65G
$4.50
SKU: SP-2033
Sweetapolita Double Rainbow Sprinkle Medley 100g
$10.00
SKU: BG-SP-MIXNUM
Sprinks MIXED NUMBER Sprinkles 55g
$4.95
SKU: S66Wiggles
Roberts Wiggles Inspired Sprinkle Mix
$4.50
SKU: BG-SP-AROD1
Sprinks AQUA Rods 75g
$5.95
SKU: SP-3222
Sweetapolita Frosted Sprinkle Medley Deluxe 100g
$11.99
SKU: 09OT612
MEDLEY SPRINKLES - PURPLE 65G
$4.50
SKU: 09OT619
MEDLEY SPRINKLES - YELLOW 65G
$4.50