Sprinks BY THE SEASIDE Sprinkles - 500g
SKU: BG-SPSEASD500BRAND: Sprinks
500g BY THE SEASIDE Sprinkles - by Sprinks
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
Contemporary packaging presents the sprinkles in an eye catching way.
(BG-SPSEASD500)
| SKU | BG-SPSEASD500 |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SP-1122
Sweetapolita Birthday Party Vegan Sprinkle Medley
$10.00
SKU: SP-7131
Sweetapolita Twirls + Swirls Mini Assorted Sprinkl
$27.95
SKU: BG-SP-SROD1
Sprinks Silver Rods 75g
$6.20
SKU: SP-1202
Sweetapolita Ice Cream Truck Sprinkle Medley 100g
$10.00
SKU: RE-TOFF
Roberts TOFFEE APPLE Sprinkle Mix 80g
$4.95
SKU: 09OT548
Bling GALAXY MIX- 1kg
$19.80
SKU: BG-SP-PAROD
Sprinks Matt PASTEL Rods 70g
$5.95
SKU: BG-SPGLAMR500
Sprinks GLAM ROCK Sprinkles - 500g
$19.90