Standard #550 Gold Foil Baking Cup (50pk)
SKU: BG-PC500GBRAND: Papyrus & Co
Standard GOLD Foil Baking Cups (50 pack)
High quality foil baking cups (packs of 50) are now available in convenient hangsell packaging.
Size: Base: 50mm and Height: 35mm
(BG-PC500G)
| SKU | BG-PC500G |
| Barcode # | 9347569013197 |
| Brand | Papyrus & Co |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001122000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: EI-PREM-A4
A4 PREMIUM Edible Icing Sheet Lemon Tree (Pk24)
$50.00
SKU: CC-GMHB2
HAPPY BIRTHDAY - Gold Mirror 2 Cake Topper
$13.50
More From This Category
SKU: PA1078H
Patty Pan #700 Black Gingham 50pk
$4.85
SKU: PA1037H
Patty Pan#750 Brown 50pk
$4.50
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: LTC360RED
Mini Patty Pans #360 RED 100pc
$4.75
SKU: LTC360SLV
Mini Patty Pans #360 SILVER FOIL 100pc
$5.45
SKU: BG-GDBL436
Bloom Baking Cup GOLD (24pk)
$4.45
SKU: BG-PC500S
Standard #550 Silver Foil Baking Cup (50pk)
$3.75