Sprinkles Green Sticks 50g Hangsell
SKU: ED3094HBRAND: Lemon Tree
Sprinkles are cylinder shaped cake toppings and are available in various colours
Ingredients: Sugar, Vegetable fat Emulsifiers (492,322-Soya Lecethin 20ppm), Glucose (from wheat), Water, Permitted Colours
Allergens: This product is manufactured in a facility that handles other products and therefore may contain traces of peanuts and tree nuts.
Made in Australia from Imported and Local ingredients by Fresh Food Industries
(ED3094H)
| SKU | ED3094H |
| Barcode # | 9341625001500 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: RE-PRINCESS
Roberts PRINCESS Sprinkle Mix 120g - BEST BEFORE
$4.95
SKU: BG-SP-RABBIT
Sprinks Pastel Easter Bunnies Mix 60g
$8.20
SKU: RE-NPMAGIC
Roberts MAGIC PARTY Sprinkle Mix 80g
$4.95
SKU: S66Harry
Roberts Harry Potter Inspired Sprinkle Mix 80g
$4.50
SKU: BG-SP-MIXNUM
Sprinks MIXED NUMBER Sprinkles 55g
$4.95
SKU: S66Stars
Roberts Stars & Stripes Sprinkle Mix 80g
$5.50
SKU: RE-MARINE
Roberts MARINE Sprinkle Mix 120g - BEST BEFORE 03
$4.95
SKU: RE-MINE
Roberts MINECRAFT Sprinkle Mix 120g- - BEST BEFO
$4.95