Spiderman Head ( Box 96 )
SKU: EDSMANBRAND: SFD Sugar Decorations
MORE INFORMATION
Size 4.0x3.8 cm
Thickness 0.3 cm
The product images shown are for illustration purposes only and, due to the nature of our product ( hand made ), may not be an identical representation of component ratios or colours (appearance of colours will range across the batch). Statewide food reserves the right to change product images or specifications, if necessary, without notice
(EDSMAN)
| SKU | EDSMAN |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003360000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED-GPEON-PK
Garden Peony Medium - Pink (9)
$50.60
SKU: ED3400L
Halloween Assortment Large 40mm (Box96pc)
$30.56
SKU: ED7002
Flower 5 Petal Large Blue 33mm (128)
$23.00
SKU: ED3237S
Poinsettia Spray (1)
$10.95
SKU: ED7030
Flower Daisy Swirl 25mm White (Box 180)
$38.70
SKU: ED9030C
Mini Fruits CHERRIES 1.5cm (Box 240)
$25.50
SKU: ED3233
Rose Spray White Mini 50mm (Box 20)
$30.80
SKU: ED3216
Flower 5 petal Red Small 2cm (Box 200)
$47.50