The Skye Patrol ( Box 112 )
SKU: EDSKYEBRAND: SFD Sugar Decorations
MORE INFORMATION
Size 3.1 x 4.00cm
Thickness 0.3 cm
The product images shown are for illustration purposes only and, due to the nature of our product ( hand made ), may not be an identical representation of component ratios or colours (appearance of colours will range across the batch). Statewide food reserves the right to change product images or specifications, if necessary, without notice
(EDSKYE)
| SKU | EDSKYE |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2200kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED-TIFFBOW-BLK
Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
$26.15
SKU: ED3125H
Blossom 2cm Blue Hangsell (12 pce)
$3.95
SKU: ED3206
Rose White Swirl Small 1.5cm (Bx 128)
$20.39
SKU: ED9045
Nemo and Turtle (Box 180)
$47.75
SKU: ED3151
Baby Assortment Blue (Box 240)
$67.50
SKU: ED3275
SAFARI ANIMALS 72 pc assorted
$35.96
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: ED3123
Blossom 2cm Yellow (Bx 200)
$27.15