Butterfly Assorted 33mm (Box 96)
SKU: ED9075BRAND: SFD Sugar Decorations
Butterfly Assorted Sugar Decoration
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 33mm high
Total of 96 pieces in Box
(ED9075)
| SKU | ED9075 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3273
Decoration Dinosaur Mini Assorted (Box 180)
$39.20
SKU: ED-BUNEGG40-MM
Bunny with Egg Assorted 40mm (96)
$43.50
SKU: ED3911
Farm Animal Assortment (180)
$53.90
SKU: ED9090L
LadyBird Bumble Bee Assort 40mm (Bx96)
$35.60
SKU: ED3276
Decoration Safari Animals (Box 180)
$57.50
SKU: ED-BUNEGG
Bunny with Egg Assorted 30mm (180)
$66.00
SKU: ED3291
Dinosaur Flat Green 144
$46.55