Ornament Cupid Bow/Arrow Gold (Pk 12)
SKU: OR1008BRAND: Statewide Food Distributors
(OR1008)
| SKU | OR1008 |
| Barcode # | 9341625008837 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000192000m3 |
| Unit Of Measure | Pkt |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3022H
Non Pareils Mauve (50g) Hangsell
$2.95
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: ED3025S
Red Lips 25mm (Box 180)
$39.70
SKU: ED3501S
Red Heart 25mm (Box 180)
$33.60
SKU: ED3382
Rose Large 50mm Red (Box 18)
$28.50
SKU: GL3070
RD Edible Shapes - SILVER HEARTS 2g (ea)
$5.95
SKU: CC1370
Crystal Candy Gold Lace Mat Chandelier Love
$33.95