PE Milkboard WA Style 15x15x4" Cake Box (50)
SKU: B154-500UM-WABRAND: Confeta
Confeta Quality Cake Box with separate lid
Milkboard - Brown inside/ White outside
Supplied flatpacked
(B154-500UM-WA)
| SKU | B154-500UM-WA |
| Brand | Confeta |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.021600000m3 |
| Unit Of Measure | Pk50 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SFD-774
7x7x4" Cake Box Whiteboard 400um (100)
$45.90
SKU: CON-12X12X4-500
12x12x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$122.00
SKU: SFD-663
6x6x3" Cake Box Whiteboard 400Um (100)
$32.85
SKU: PA4157
18x18x5" Cake Box 600um White Milkboard (25)
$80.95CLICK for Bulk Pricing
SKU: CON-10X10X5-500
10x10x5" Cake Box PE Milkboard (50 pack)
$58.00
SKU: SFD-664
6x6x4" Cake Box Whiteboard 400um (100)
$37.50