Flower Spike or Pick Small Pack 10
SKU: PA6001BRAND: Lemon Tree
Suitable for flower wires or flowers in cakes.
Length 58mm with 7mm Opening
Pack of 10
(PA6001)
| SKU | PA6001 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000168000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LFG18RP
Floral Wire 18g Green - Sunrise (50pcs)
$8.50
SKU: LO-LFG30RP
SUNRISE Floral Wire 30g Green (50pcs)
$4.50
SKU: LO-LFW33RP
SUNRISE Floral Wire 33g White (50pcs)
$2.55
SKU: SFD1212BR
Eco Paper Parafilm Floral Tape 2 Pack Brown
$5.50
SKU: PA320W
Flower Wire White No.20 (Pk 50)
$3.00
SKU: LO-LFW28RP
SUNRISE Floral Wire 28g White (50pcs)
$5.00
SKU: SFD1212DGR
ECO Paper Parafilm Floral Tape Pack 2 D Green
$5.50
SKU: PA318G
Flower Wire Green No.18 (Pk 30)
$3.00