Flower Spike or Pick Large Pack 10
SKU: PA6002BRAND: Lemon Tree
Suitable for flower wires or flowers in cakes.
Length 78mm with 8mm Opening
Pack of 10
(PA6002)
| SKU | PA6002 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000168000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3056H
Cachous 8mm Black 50g
$3.35
SKU: EI-EPS-M
Epson Edible Ink Magenta 100ml
$27.80
More From This Category
SKU: LO-LFW30RP-288
SUNRISE Floral Wire 30g White - CTN 288x50
$2.50
SKU: LO-LFW20RP
SUNRISE Floral Wire 20g White (50pcs)
$5.85
SKU: PA318G
Flower Wire Green No.18 (Pk 30)
$2.60
SKU: PA324G
Flower Wire Green No.24 (Pk 50)
$2.30
SKU: LO-LFG18RP
Floral Wire 18g Green - Sunrise (50pcs)
$7.50
SKU: LO-LFW26RP
SUNRISE Floral Wire 26g White (50pcs)
$4.25
SKU: PA322G
Flower Wire Green No.22 (Pk 50)
$2.30
SKU: PA6001
Flower Spike or Pick Small Pack 10
$3.87