Flower Wire White No.24 (Pk 50)
SKU: PA324WBRAND: Statewide Food Distributors
(PA324W)
| SKU | PA324W |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pk50 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA6221
Nozzle Set Stainless Steel (6 pc)
$12.65
More From This Category
SKU: LO-LFW28RP
SUNRISE Floral Wire 28g White (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFW26RP
SUNRISE Floral Wire 26g White (50pcs)
$4.25
SKU: LO-LFG28RP
SUNRISE Floral Wire 28g Green (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG30RP
SUNRISE Floral Wire 30g Green (50pcs)
$2.55
SKU: SFD1212DGR
ECO Paper Parafilm Floral Tape Pack 2 D Green
$5.50
SKU: PA328G
Flower Wire Green No.28 (Pk 50)
$2.30
SKU: PA326W
Flower Wire White No.26 (Pk 50)
$2.30
SKU: PA320G
Flower Wire Green No.20 (Pk 50)
$2.50