Flower Wire White No.26 (Pk 50)
SKU: PA326WBRAND: Statewide Food Distributors
(PA326W)
| SKU | PA326W |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pk50 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LFW28RP
SUNRISE Floral Wire 28g White (50pcs)
$2.55
SKU: PA322W
Flower Wire White No.22 (Pk 50)
$2.30
SKU: LO-LFW33RP
SUNRISE Floral Wire 33g White (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG20RP
SUNRISE Floral Wire 20g Green (50pcs)
$4.30
SKU: LO-LFG28RP
SUNRISE Floral Wire 28g Green (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG18RP
Floral Wire 18g Green - Sunrise (50pcs)
$7.50
SKU: PA320G
Flower Wire Green No.20 (Pk 50)
$2.50
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$4.45