Flower Wire Green No.22 (Pk 50)
SKU: PA322GBRAND: Statewide Food Distributors
(PA322G)
| SKU | PA322G |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$5.80
SKU: LO-LFG18RP
Floral Wire 18g Green - Sunrise (50pcs)
$8.50
SKU: LO-LFW22RP
SUNRISE Floral Wire 22g White (50pcs)
$6.30
SKU: LO-LFW20RP
SUNRISE Floral Wire 20g White (50pcs)
$6.50
SKU: LO-LFW33RP
SUNRISE Floral Wire 33g White (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFW30RP
SUNRISE Floral Wire 30g White (50pcs)
$4.50
SKU: LO-LFG26RP
SUNRISE Floral Wire 26g Green (50pcs)
$5.50
SKU: LO-LFG20RP
SUNRISE Floral Wire 20g Green (50pcs)
$6.50