Flower Wire Green No.18 (Pk 30)
SKU: PA318GBRAND: Statewide Food Distributors
(PA318G)
| SKU | PA318G |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pk30 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: PA330G
Flower Wire Green No.30 (Pk 50)
$2.30
SKU: LO-LFW33RP
SUNRISE Floral Wire 33g White (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG18RP
Floral Wire 18g Green - Sunrise (50pcs)
$7.50
SKU: LO-LFW18RP
SUNRISE Floral Wire 18g White - (50pcs)
$7.10
SKU: LO-LFW24RP
SUNRISE Floral Wire 24g White - (50pcs)
$4.45
SKU: LO-LFG30RP
SUNRISE Floral Wire 30g Green (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG22RP
SUNRISE Floral Wire 22g Green (50pcs)
$3.42
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$4.45