Flower Wire White No.18 (Pk 30)
SKU: PA318WBRAND: Statewide Food Distributors
(PA318W)
| SKU | PA318W |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: LO-LFW30RP-288
SUNRISE Floral Wire 30g White - CTN 288x50
$2.50
SKU: LO-LFG20RP
SUNRISE Floral Wire 20g Green (50pcs)
$6.50
SKU: PA320G
Flower Wire Green No.20 (Pk 50)
$3.00
SKU: PA322W
Flower Wire White No.22 (Pk 50)
$3.00
SKU: LO-LFW28RP
SUNRISE Floral Wire 28g White (50pcs)
$5.00
SKU: PA328W
Flower Wire White No.28 (Pk 50)
$3.00
SKU: PA322G
Flower Wire Green No.22 (Pk 50)
$3.00
SKU: LO-LFW33RP
SUNRISE Floral Wire 33g White (50pcs)
$2.55