Flower Wire Green No.30 (Pk 50)
SKU: PA330GBRAND: Statewide Food Distributors
(PA330G)
| SKU | PA330G |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000036000m3 |
| Unit Of Measure | Pk50 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CD306S
Cake Dummy Square 06in x 75mm
$3.80
SKU: 01MO131
Number 6 Alloy Cake Pan 280mm High - Mondo
$17.05
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
More From This Category
SKU: PA326W
Flower Wire White No.26 (Pk 50)
$2.30
SKU: LO-LFG26RP
SUNRISE Floral Wire 26g Green (50pcs)
$4.25
SKU: PA324G
Flower Wire Green No.24 (Pk 50)
$2.30
SKU: PA6001
Flower Spike or Pick Small Pack 10
$3.87
SKU: LO-LFG28RP
SUNRISE Floral Wire 28g Green (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG30RP
SUNRISE Floral Wire 30g Green (50pcs)
$2.55
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$4.45
SKU: LO-LFW22RP
SUNRISE Floral Wire 22g White (50pcs)
$4.85