3mm Cake Board Std Rectangle 470X350mm (50)
SKU: CBC3-R470350BRAND: Lemon Tree
(CBC3-R470350)
| SKU | CBC3-R470350 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 10.1800kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.355m |
| Shipping Length | 0.355m |
| Shipping Cubic | 0.016383000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC3-SS10
3mm Cake Board Std 10" Square Silver(50)
$30.00
SKU: CB4-WR10
4mm MDF Board White Round 10"
$2.80
SKU: CB4-WS07
4mm MDF Board White Square 07"
$1.50
SKU: PA-T10108
Cake Box Tall 10x10x8" Top Window E-Flute
More From This Category
SKU: CBC3-SR13
3mm Cake Board Std 13" Round Silver (50)
$41.80
SKU: CBC3-SS03
3mm Cake Board Std 03" Square Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-SS05
3mm Cake Board Std 05" Square Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SR05
3mm Cake Board Std 05" Round Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-BR10
3mm Cake Board Std 10" Round BLACK PE Coated (50)
$35.33
SKU: CBC3-SS13
3mm Cake Board Std 13" Square Silver (50)
$41.80
SKU: CBC3-SR03
3mm Cake Board Std 03" Round Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-SR04
3mm Cake Board Std 04" Round Silver (50)
$8.35