3mm Cake Board Std 10" Round Silver (50)
SKU: CBC3-SR10BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SR10)
| SKU | CBC3-SR10 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.010140000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: PA-W18188E
Cake Box 18x18x8" Top Window - E Flute
$10.90CLICK for Bulk Pricing
More From This Category
SKU: CBC3-SR09
3mm Cake Board Std 09" Round Silver (50)
$24.10
SKU: CBC3-SR04
3mm Cake Board Std 04" Round Silver (50)
$8.35
SKU: CBC3-BR10
3mm Cake Board Std 10" Round BLACK PE Coated (50)
$35.33
SKU: CBC3-SS11
3mm Cake Board Std 11" Square Silver (50)
$31.90
SKU: CBC3-SS10
3mm Cake Board Std 10" Square Silver(50)
$30.00
SKU: CBC3-SS12
3mm Cake Board Std 12" Square Silver (50)
$40.00
SKU: CBC3-SS06
3mm Cake Board Std 06" Square Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SS05
3mm Cake Board Std 05" Square Silver (50)
$9.10