3mm Cake Board Std 09" Round Silver (50)
SKU: CBC3-SR09BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SR09)
| SKU | CBC3-SR09 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.225m |
| Shipping Length | 0.225m |
| Shipping Cubic | 0.006581000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: DD1KGWHT
COLOUR MILL DECORATORS DOUGH WHITE 1KG
$14.40
SKU: CBC3-SR07
3mm Cake Board Std 07" Round Silver (50)
$13.95
SKU: CM-5908
Chefmaster White Liqua-Gel 453g
$23.35CLICK for Bulk Pricing
SKU: CSA-GOLD
Carolines Lustre Spray GOLD 100ml
$18.95
SKU: EA-PP-RED
Sweet Sticks Paint Powder - RED
$6.95
SKU: 09OT882
OTT METALLIC FOOD SPRAY GOLD 48G
$11.55
More From This Category
SKU: CBC3-SR15
3mm Cake Board Std 15" Round Silver (50)
$60.50
SKU: CBC3-SS16
3mm Cake Board Std 16" Square Silver (50)
$66.00
SKU: CBC3-SS03
3mm Cake Board Std 03" Square Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-SR06
3mm Cake Board Std 06" Round Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SS04
3mm Cake Board Std 04" Square Silver (50)
$8.35
SKU: CBC3-SS05
3mm Cake Board Std 05" Square Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SR05
3mm Cake Board Std 05" Round Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SS14
3mm Cake Board Std 14" Square Silver (50)
$48.40