3mm Cake Board Std 15" Round Silver (50)
SKU: CBC3-SR15BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SR15)
| SKU | CBC3-SR15 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 13.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.018772000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CBC3-SS08
2.5mm Cake Board Std 08" Square Silver (50)
$27.80
SKU: CBC3-BR10
3mm Cake Board Std 10" Round BLACK PE Coated (50)
$35.33
SKU: CBC3-SR09
3mm Cake Board Std 09" Round Silver (50)
$24.10
SKU: CBC3-SS05
3mm Cake Board Std 05" Square Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SS14
3mm Cake Board Std 14" Square Silver (50)
$48.40
SKU: CBC3-SR14
3mm Cake Board Std 14" Round Silver (50)
$48.40
SKU: CBC3-SS07
3mm Cake Board Std 07" Square Silver (50)
$13.95
SKU: CBC3-SS11
3mm Cake Board Std 11" Square Silver (50)
$31.90