3mm Cake Board Std 14" Round Silver (50)
SKU: CBC3-SR14BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SR14)
| SKU | CBC3-SR14 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 8.2400kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.355m |
| Shipping Length | 0.355m |
| Shipping Cubic | 0.016383000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC3-SR10
3mm Cake Board Std 10" Round Silver (50)
$30.00
SKU: CBC3-SR12
3mm Cake Board Std 12" Round Silver (50)
$40.00
SKU: PA-W18188E
Cake Box 18x18x8" Top Window - E Flute
$10.90CLICK for Bulk Pricing
More From This Category
SKU: CBC3-SR03
3mm Cake Board Std 03" Round Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-SS07
3mm Cake Board Std 07" Square Silver (50)
$13.95
SKU: CBC3-SS14
3mm Cake Board Std 14" Square Silver (50)
$48.40
SKU: CBC3-SS04
3mm Cake Board Std 04" Square Silver (50)
$8.35
SKU: CBC3-SR13
3mm Cake Board Std 13" Round Silver (50)
$41.80
SKU: CBC3-SS03
3mm Cake Board Std 03" Square Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-R470350
3mm Cake Board Std Rectangle 470X350mm (50)
$75.00
SKU: CBC3-SS06
3mm Cake Board Std 06" Square Silver (50)
$10.30