3mm Cake Board Std 14" Square Silver (50)
SKU: CBC3-SS14BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SS14)
| SKU | CBC3-SS14 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 10.1800kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.355m |
| Shipping Length | 0.355m |
| Shipping Cubic | 0.016383000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC1.6-07WP
1.6mm Cake Board 07" White PE Coated (100)
$23.80
More From This Category
SKU: CBC3-SS08
2.5mm Cake Board Std 08" Square Silver (50)
$27.80
SKU: CBC3-BR10
3mm Cake Board Std 10" Round BLACK PE Coated (50)
$35.33
SKU: CBC3-SS13
3mm Cake Board Std 13" Square Silver (50)
$41.80
SKU: CBC3-SR14
3mm Cake Board Std 14" Round Silver (50)
$48.40
SKU: CBC3-SS06
3mm Cake Board Std 06" Square Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SS10
3mm Cake Board Std 10" Square Silver(50)
$30.00
SKU: CBC3-SR06
3mm Cake Board Std 06" Round Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SR15
3mm Cake Board Std 15" Round Silver (50)
$60.50