3mm Cake Board Std 10" Square Silver(50)
SKU: CBC3-SS10BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SS10)
| SKU | CBC3-SS10 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.010140000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC3-SS12
3mm Cake Board Std 12" Square Silver (50)
$40.00
SKU: PA-W101012E
Cake Box Tall 10x10x12" Front Window E-Flute Board
More From This Category
SKU: CBC3-SR15
3mm Cake Board Std 15" Round Silver (50)
$60.50
SKU: CBC3-SS16
3mm Cake Board Std 16" Square Silver (50)
$66.00
SKU: CBC3-SS03
3mm Cake Board Std 03" Square Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-SR06
3mm Cake Board Std 06" Round Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SS04
3mm Cake Board Std 04" Square Silver (50)
$8.35
SKU: CBC3-SS05
3mm Cake Board Std 05" Square Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SR05
3mm Cake Board Std 05" Round Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SS14
3mm Cake Board Std 14" Square Silver (50)
$48.40