3mm Cake Board Std 12" Round Silver (50)
SKU: CBC3-SR12BRAND: Lemon Tree
Quality Standard Cake Boards
3mm Thick Cardboard
Silver Foil Covered
Pack of 50
(CBC3-SR12)
| SKU | CBC3-SR12 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 7.5000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.017424000m3 |
| Unit Of Measure | Pack |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBC3-SR10
3mm Cake Board Std 10" Round Silver (50)
$30.00
SKU: PA-W18188E
Cake Box 18x18x8" Top Window - E Flute
$10.90CLICK for Bulk Pricing
SKU: CBC3-BR10
3mm Cake Board Std 10" Round BLACK PE Coated (50)
$35.33
SKU: CON-10X10X5-500
10x10x5" Cake Box PE Milkboard (50 pack)
$58.00
More From This Category
SKU: CBC3-SS12
3mm Cake Board Std 12" Square Silver (50)
$40.00
SKU: CBC3-SS03
3mm Cake Board Std 03" Square Silver (50)
$7.60
SKU: CBC3-SR05
3mm Cake Board Std 05" Round Silver (50)
$9.10
SKU: CBC3-SS10
3mm Cake Board Std 10" Square Silver(50)
$30.00
SKU: CBC3-SR04
3mm Cake Board Std 04" Round Silver (50)
$8.35
SKU: CBC3-SS06
3mm Cake Board Std 06" Square Silver (50)
$10.30
SKU: CBC3-SS04
3mm Cake Board Std 04" Square Silver (50)
$8.35
SKU: CBC3-SR03
3mm Cake Board Std 03" Round Silver (50)
$7.60