Fish Scale Silicone Mould 16cm x 11cm
SKU: SC941306BRAND: Cake Craft Australia
Superior Silicone Mould approximate size 16cm wide x 11cm high
Care Instructions: Wash in warn soapy water and wipe dry
(SC941306)
| SKU | SC941306 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000176000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SC-EGGCHICK
Easter Egg Chick and Bunny Silicone Mould
$4.45
SKU: SM174132
Silicone Mould Christmas Icons
$9.50
SKU: LO-MTAR60
Acetate Food Wrap Ribbon 60mm per metre
$0.63
SKU: LO-ARL5030
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 30M Roll
$10.50
SKU: SM174171
Silicone Mat Prancing Reindeer
$14.50
SKU: BNCES2040
Assorted Snowflakes Silicone Mould
$14.00
SKU: KSCF0022
Katy Sue SNOWMAN Silicone Mould
$19.95
SKU: KSCE0076
Katy Sue UNICORN EARS HORN & LASHES
$16.95