Cupcake Wrapper Pearl White Filigree (12)
SKU: FL2020BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2020)
| SKU | FL2020 |
| Barcode # | 9341625003818 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CD305R
Cake Dummy Round 05in x 75mm
$1.98
SKU: CON-7X7X4-500
7x7x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$66.00
SKU: PC-380BLK
Patty Pan Confeta 380 Black (500)
$13.55
More From This Category
SKU: FL2098
Cupcake Wrapper Pearl Baby Blue (12)
$4.46
SKU: FL2210
Mini Cupcake Wrapper White Pearl Filigree (12)
$4.01
SKU: FL2097
Cupcake Wrapper Pearl Navy Blue (12)
$4.46
SKU: FL2096
Cupcake Wrapper Pearl Pink Easter Bunny (12)
$4.46
SKU: FL2050
Cupcake Wrapper Pearl White Cross (12)
$4.46
SKU: FL2000
Cupcake Wrapper Metallic Gold Filigree (12)
$4.46
SKU: FL2070
Cupcake Wrapper Black Fence (12)
$4.46
SKU: FL2110
Cupcake Wrapper Pearl Red Christmas Trees (12)
$4.46