Clutch Purse Cutter 9cm x 8cm
SKU: FF-PURSEBRAND: Statewide Food Distributors
(FF-PURSE)
| SKU | FF-PURSE |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7018
Cutter S/Steel Oriental Lily (Ea)
$6.06
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA7005
Cutter S/Steel Funky Hearts Set 4 (Ea)
$7.79
SKU: HA7500
Cutter S/Steel Teddy Bear Sitting (Ea)
$3.47
SKU: HA-937866
Pineapple Cookie Cutter
$2.75
SKU: HA-C527
Cutter S/Steel Orchid Cymbidium Large #3
$5.85