Bakels Filling Strawberry Pie 50% - SPECIAL ORDER
SKU: IN586204BRAND: Bakels
Special Order Item ETA 2-3 Days
Available in 6kg Tub
(IN586204)
| SKU | IN586204 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 6.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: IN382301
Bakels Shortbread Mix 15kg *Special Order
$119.00
More From This Category
SKU: IN383901
Bakels Chocolate Muffin Mix 15kg *Special Order
$98.75
SKU: IN-SPRINK
Bakels Sprink Aerosol Release Spray 450g
$15.50
SKU: IN514892-1
CHOCKEX WHITE MB Chocolate 900g
$12.00
SKU: IN420752
Cream Cheese RTU Fudge 11.5kg *Special Order
$135.00
SKU: IN431003
Bakels Lemon Apito Paste 1kg *Special Order
$45.00
SKU: IN345622
Bakels Diamond Glaze All Round 6 Kg *SPECIAL ORDER
$60.00
SKU: IN514642
Bakels Caramel Truffle NAFNAC 6kg *Special Order
$86.00
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45