Baby Carriage Blue (10pce)
SKU: BBB02412BRAND: Flossy
The perfect giftbox for baby showers
(BBB02412)
| SKU | BBB02412 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: BG-PC500PP
Standard #550 Pastel Pink Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: ED3185P
Baby Assortment Large Pink (192 pcs)
$65.75
SKU: BBI02512
Baby Carriage Ivory (10pce)
$4.45
SKU: HA7500
Cutter S/Steel Teddy Bear Sitting (Ea)
$3.47
SKU: ED3151
Baby Assortment Blue (Box 240)
$67.50
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: ED3185B
Baby Assortment Large Blue (192pcs)
$76.95