Baby Shower Box White & Pink (10)
SKU: BSB00213BRAND: Flossy
Perfect for baby showers
(BSB00213)
| SKU | BSB00213 |
| Brand | Flossy |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.011m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000055000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: BG-PC500PB
Standard #550 Pastel Blue Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ED3287
Sitting Bears Blue (60 pcs)
$24.26
SKU: BSB00113
Baby Shower Box White & Blue (10)
$4.45
SKU: ED3185B
Baby Assortment Large Blue (192pcs)
$76.95
SKU: PC-408PPINK
Patty Pan Confeta 408 Pastel Pink (500)
$18.00
SKU: ED3150
Baby Assortment Pink (Box 240)
$57.65