4mm MDF Board White Round 16"
SKU: CB4-WR16BRAND: Lemon Tree
(CB4-WR16)
| SKU | CB4-WR16 |
| Barcode # | 9341625001609 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.410m |
| Shipping Cubic | 0.000840000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-WR12
4mm MDF Board White Round 12"
$3.15
More From This Category
SKU: CB15-WR12
MDF Board 15mm White Round 12"
$4.16
SKU: CB4-WR22
4mm MDF Board White Round 22"
$6.75
SKU: CB4-WR19
4mm MDF Board White Round 19"
$6.36
SKU: CB4-WS13
4mm MDF Board White Square 13"
$3.85
SKU: CB4-WR11
4mm MDF Board White Round 11"
$2.75
SKU: 01MO982
5mm MDF Board White Square 08" MONDO
$2.59
SKU: CB15-WR14
MDF Board 15mm White Round 14"
$4.30
SKU: CB4-WR04
4mm MDF Board White Round 04"
$1.15