3D Geo Hearts (8) Silicone Mould
SKU: MCM-12BRAND: Cake Craft Australia
Each heart is approx 6.5cm x 6.5cm
Superior Silicone Mould
Care Instructions: Wash in warm soapy water and wipe dry
(MCM-12)
| SKU | MCM-12 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA7502
Cutter S/Steel Angel/Fairy (Ea)
$3.78
SKU: FC-ROSQTZ
Faye Cahill Lustre Rose Quartz 20ml
$12.75
More From This Category
SKU: LO-LP4448MAC
Loyal Macaron Mat - 48 Macarons
$12.45
SKU: SM174133
Silicone Mat Reindeer Christmas
$11.50
SKU: LO-PTFE585RP
Loyal Bake & Line Non-Stick PTFE Mat 585x385mm
$11.95CLICK for Bulk Pricing
SKU: SM174146
Christmas Trees Silicone Mould
$8.95
SKU: LO-ARL5030
Acetate Food Wrap Ribbon 50mm x 30M Roll
$10.50
SKU: KSCE0043
Katy Sue WINGS Silicone Mould
$19.95
SKU: SC941238
Pearl Silicone Mould 18.5cm x 11cm
$14.95
SKU: LO-LP0105RP
Loyal Popsicle Mould Kit - 2 Moulds +50 Sticks
$16.95