1 Hole Cupcake Box 80x80x80mm Std WHITE
SKU: CCBOX1BRAND: Statewide Food Distributors
Order as Singles or in Cartons of 250
SFD Single Cupcake Box
White with a clear window.
Size: 80 x 80 x 80mm with 60mm diameter hole
Supplied Flatpacked
Sold as Singles or in Cartons of 250
(CCBOX1)
| SKU | CCBOX1 |
| Barcode # | 9341625007441 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCBOX4
4 Hole Cupcake Box 170x170x80mm Std WHITE
SKU: CCBOX1-HE
1 Hole Cupcake Box WHITE - Tag Handle
SKU: 09OT611
MEDLEY SPRINKLES - WHITE 65G
$4.50
SKU: CCBOX12-P
12 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $1.35
SKU: CCBOX1-LG
1 Hole Cupcake Box 100x100x100mm Large WHITE
SKU: SFD-CBT12
Cake Box 12x12x12" Top Window
More From This Category
SKU: CON-4019
8 Hole 65mm Insert for 10x10" Box (100)
$46.05
SKU: CCB-Mini12
12 Hole Mini Insert with Fingers for CCBOX6- Pack
$2.90
SKU: INBX6-12-45
Insert for CCBOX6 - 12 Holes 45mm (ea)
SKU: INBX6-6-60
Insert for CCBOX6 - 6 Hole Std 60mm (ea)
SKU: CON-4016
6 Hole 48mm Insert for 7x7 Box (100)
$38.72
SKU: BCR01612
Mini Baking Case Rectangular - 100 pack
$16.95
SKU: CCBOX6PP-P
6 Hole Cupcake Box PASTEL PINK Select Insert (ea)
From $1.40