Sprinks PINEAPPLE SURPRISE Sprinkles - 500g
SKU: BG-SPPINEA500BRAND: Sprinks
500g PINEAPPLE SURPRISE Sprinkles - by Sprinks
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
Contemporary packaging presents the sprinkles in an eye catching way.
(BG-SPPINEA500)
| SKU | BG-SPPINEA500 |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: BG-SP-AROD1
Sprinks AQUA Rods 75g
$5.95
SKU: BG-SP-PAROD
Sprinks Matt PASTEL Rods 70g
$5.95
SKU: BG-SP-RUDOL-500
Rudolph Blend by Sprinks 500g
$23.95
More From This Category
SKU: 09OT620
MEDLEY SPRINKLES - ROYAL BLUE 65G
$4.50
SKU: SP-1122
Sweetapolita Birthday Party Vegan Sprinkle Medley
$10.00
SKU: SP-1162
Sweetapolita Waves + Wonder Sprinkle Medley 100g
$10.00
SKU: K-09OT541
Bling Pastel Sequin Mix - 1kg
$19.85
SKU: BG-SP-AROD1
Sprinks AQUA Rods 75g
$5.95
SKU: SP-7242
Sweetapolita Bake the World Happy Sprinkle Medley
$10.00
SKU: 09OT614
MEDLEY SPRINKLES -PASTEL PINK 65G
$4.50
SKU: RE-PRINCESS
Roberts PRINCESS Sprinkle Mix 120g - BEST BEFORE
$4.95